دوره‌های آموزشی شرکت مقیاس صنعت

دوره ابعاد

دوره اندازه گیری و کالیبراسیون تخصصی جرم بر اساس استانداردهای ملی و بین المللی

هدف از برگزاری این دوره آشنایی با تجهیزات ابزار دقیق و نحوه کالیبراسیون تجهیزات ابعاد می‌باشد که شامل: کولیس، میکرومتر، ساعت اندیکاتور، عمق سنج، فیلر، صخامت سنج، دستگاه‌های CMM و … می‌باشد.

دوره ISO مقیاص صنعت

برگزاری دوره آموزشی ISO/IEC17025

لورم ایپسوم متن ساختگی با تولید سادگی نامفهوم از صنعت چاپ و با استفاده از طراحان گرافیک است. چاپگرها و متون بلکه روزنامه و مجله در ستون و سطرآنچنان که لازم است و برای شرایط فعلی تکنولوژی مورد نیاز و کاربردهای متنوع با هدف بهبود ابزارهای کاربردی می باشد. کتابهای زیادی در شصت و سه درصد گذشته، حال و آینده شناخت.

دوره مدیریت اندازه گیری

دوره آشنایی با سیستم‌های مدیریت اندازه گیری بر اساس استاندارد ISO10012 – 1

هدف از برگزاری این دوره اشنایی با یک سیستم مدیریت اندازه‌گیری، دستگاه‌ها و فرآیندهای اندازه‌گیری و کمیت‌های مربوط به آن می‌باشد.

دوره آموزشی 3

دوره آزمون و کالیبراسیون تخصصی محیط‌های دمایی بر اساس استانداردهای ملی و بین المللی

هدف از برگزاری این دوره آشنایی با تجهیزات اندازه‌گیری، شامل: انکوباتورهای آزمایشگاهی، آون، بن ماری، اتوکلاو، کوره، بخچال‌های صنعتی، فریزر و انواع ترموکوبل‌ها و ترمومترها و دماسنج‌ها و … می‌باشد.

دوره آموزشی شرکت مقیاس صنعت

دوره اندازه‌گیری و کالیبراسیون تخصصی فشار بر اساس استانداردهای ملی و بین المللی

هدف از برگزاری این دوره آشنایی با تجهیزات اندازه‌گیری و فشار و نحوه کالیبراسیون آن‌ها می!باشد که این تجهیزات به شرح زیر می‌باشند: گیج‌های فشار، خلاء سنج‌ها، بارومترها، مانومترها و انواع فشارسنج‌های دیجیتال، پرشرسوئیچ‌ها، ترنس دیوسرها، ترازوهای فشار و …

توضیحات سایر دوره‌ها

دوره آموزشی 1
دوره آموزشی 2